1200-WSP1 1200mm Pipe Wallshelf
No reviews yet Write a Review
Product Code: 1200-WSP1
Shipping: Calculated at Checkout
Sale 33%
The 1200-WSP1 is a uniquely designed, strong wall shelf.
Key Features:
1200mm wide; 2 brackets
300 mm deep × (bracket) 300 mm high
• 1.2 mm material; SUS304 (18/8); Hairline finish
• Specially designed for quick & simple assembly
• Come with instruction manual & tools
• Supplied flat-packed for ease of transport
Warranty: 2 Years Parts only
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
Key Features:
1200mm wide; 2 brackets
Warranty: 2 Years Parts only