0900-WSP1 - Pipe Wallshelf 900mm
No reviews yet Write a Review
Product Code: 0900-WSP1
Shipping: Calculated at Checkout
Sale 32%
Key Features:
  • 900mm Wide
  • 2 Brackets
  • 300 mm Deep × (Bracket) 300 mm High
  • 1.2 mm Material
  • Sus304 (18/8)
  • Hairline Finish
  • Specially Designed for Quick & Simple Assembly
  • Comes with Instruction Manual & Tools
  • Supplied Flat-Packed for Ease of Transport
Warranty: 2 Years Parts only
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
Key Features:
  • 900mm Wide
  • 2 Brackets
  • 1.2 mm Material
  • Sus304 (18/8)
  • Hairline Finish
Warranty: 2 Years Parts only