0600-WSP1 600mm Pipe Wallshelf
0600-WSP1 600mm Pipe Wallshelf
Zoom the image with the mouse
0600-WSP1 600mm Pipe Wallshelf
No reviews yet Write a Review
Product Code: 0600-WSP1
Shipping: Calculated at Checkout
Sale 33%
Width: 600mm; 2 brackets
300 mm deep × (bracket) 300 mm high
Features:
  • 1.2 mm material; SUS304 (18/8)
  • Hairline finish
  • Specially designed for quick & simple assembly
  • Supplied flat-packed for ease of transport
  • Comes with instruction manual & tools
Warranty: 2 Years Parts only
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
Width: 600mm; 2 brackets
Features:
  • Hairline finish
Warranty: 2 Years Parts only
0600-WSP1 600mm Pipe Wallshelf
0600-WSP1 600mm Pipe Wallshelf