Quality Grade 304 S/S Pass though cabinet ( double sided) - STHT-1800-H
Zoom the image with the mouse
No reviews yet Write a Review
Product Code: STHT-1800-H
Shipping: Calculated at Checkout
Sale 32%
Price match guarantee icon
Shift Pay in Installments logo
HANDY DOORS & DRAWERS TO KEEP KITCHENS TIDY and HIDE CLUTTER
Key Features:
  • Great for open kitchens
  • Specially designed for quick & simple assembly
  • Come with instruction manual & tools
  • Supplied flat-packed for ease of transport
  • Top 1.2mm; SUS304 grade (18/8)
  • Doors are 0.9mm S/S
  • Dimensions: 1800mm W x 700 D x 900 H
Warranty: 2 Years Parts Only
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
Key Features:
  • Great for open kitchens
  • Doors are 0.9mm S/S