2400-6-WBB Economic 304 Grade Stainless Steel Table with splashback 2400x600x900 - 6 legs
No reviews yet Write a Review
Product Code: 2400-6-WBB
Shipping: Calculated at Checkout
Sale 32%
Price match guarantee icon
Shift Pay in Installments logo
304 Grade Stainless Steel Work Benches with 100 mm Splash back and Under shelf
Dimensions: 2400mm Wide × 600mm Deep × 900mm High
Key Features:
• 1.2mm 304 grade stainless steel top
• 900 mm high + 100 mm splashback
• Galvanised steel undershelf & legs
• Hygienic & easy to clean
• Flat packed for easy self-assembly
Load Rating: 2400mm Wide - 400kg
Warranty: 2 Years Parts only
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
Key Features:
• Hygienic & easy to clean