2100-7-WBB Economic 304 Grade Stainless Steel Table with splashback 2100x700x900 - 6 legs
Zoom the image with the mouse
No reviews yet Write a Review
Product Code: 2100-7-WBB
Shipping: Calculated at Checkout
Sale 32%
Price match guarantee icon
Shift Pay in Installments logo
304 Grade Stainless Steel Work Benches with 100 mm Splashback and Undershelf
2100mm Wide × 700 mm Deep × 900 High, millimetres
• 1.2mm 304 grade stainless steel top
• 900 mm high + 100 mm splash back
• Galvanised steel under shelf & legs
• Hygienic & easy to clean
• Flat packed for easy self-assembly
Load Rating: 2100mm Wide - 360kg
Warranty: 2 Years Parts Only
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
• Hygienic & easy to clean