SWBD-7-1200 Work bench with 2 Drawers and Undershelf
Zoom the image with the mouse
No reviews yet Write a Review
Product Code: SWBD-7-1200
Availability: Limited stock. Please contact us for availability of this item.
Shipping: Calculated at Checkout
Sale 15%
Price match guarantee icon
Shift Pay in Installments logo
**Use the discount code: SAVE10 at checkout to apply an additional 10% discount for this product**
ALL STAINLESS STEEL
• 700 mm deep × 900 mm high
• 2 x drawers
• Solid undershelf
Dimensions: 1200mm W x 700 D x 900 H
Warranty: 2 Years Parts only
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
ALL STAINLESS STEEL
• 700 mm deep × 900 mm high
• 2 x drawers
• Solid undershelf