SWBD-6-1500 Workbench with 3 Drawers and Undershelf
Zoom the image with the mouse
No reviews yet Write a Review
Product Code: SWBD-6-1500
Availability: Currently out of stock. Please contact us for availability of this item.
Sale 32%
Price match guarantee icon
Shift Pay in Installments logo
Key Features:
ALL STAINLESS STEEL
• 600 mm deep × 900 mm high
• 3 x drawers
• Solid undershelf
Dimensions: 1500mm W x 600 D x 900 H
Warranty: 2 Years Parts Only.
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
Key Features:
ALL STAINLESS STEEL
• 600 mm deep × 900 mm high
• 3 x drawers
• Solid undershelf