SKTD-1200 Kitchen Tidy Cabinet Work Bench with Doors & 3 Drawers
Zoom the image with the mouse
No reviews yet Write a Review
Product Code: SKTD-1200
Availability: Currently out of stock. Please contact us for availability of this item.
Sale 15%
Price match guarantee icon
Shift Pay in Installments logo
**Use the discount code: SAVE10 at checkout to apply an additional 10% discount for this product**
Features:
• 1200 mm wide
• 700 mm deep × 900 mm high
• Pre-assembled with all welded joins
• Top 1.2 mm; SUS304 grade (18/8)
• Doors are 0.9 mm S/S
Warranty: 2 Years Parts only
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
Features:
• 1200 mm wide
• 700 mm deep × 900 mm high
• Doors are 0.9 mm S/S