Clean Dish Table with Splashback CDT-1200R
Zoom the image with the mouse
Modular System Clean Dish Table with Splashback CDT-1200R
No reviews yet Write a Review
Product Code: CDT-1200R
Shipping: Calculated at Checkout
Sale 32%
Key Features:
  • Dimensions: 1200mm W  x 700 D x 900 H
  • 150mm high splashback
  • 1.2mm 304S/S construction
  • 1.0mm 201S/S, 42mm OD(2 legs)
  • Adjustable plastic bullet feet with S/S clad
  • Carton box packing
  • Maximum weight load: 210kg
Warranty: 24 Months Parts Only
N.B Images are for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
Key Features:
  • 150mm high splashback
  • 1.2mm 304S/S construction