1800-WBO1 Single Tier Workbench Overshelf
Zoom the image with the mouse
No reviews yet Write a Review
Product Code: 1800-WBO1
Shipping: Calculated at Checkout
Sale 20%
An easy way to add shelving and storage space, simply place and fasten to an existing benchtop.
Key Features:
1800mm wide
• 300 mm deep × 450 mm high
• 1.2 mm material; SUS304 (18/8); Hairline finish
• Specially designed for quick & simple assembly
• Comes with instruction manual & tools
• Supplied flat-packed for ease of transport
Dimensions: 1800mm W x 300 D x 450 H
Warranty: 2 Years Parts Only
N.B Image is for illustrative purposes only. Specifications are subject to change without notice.
Hurry! Only left
  • Verified by Visa
  • Mastercard SecureCode
Key Features:
1800mm wide
• 300 mm deep × 450 mm high